1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak odbytnicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 40090

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-02-01, 09:33   Temat: rak odbytnicy
tifany napisał/a:
Wiem też , że czas nie leczy ran, tą są tylko słowa.
Czas leczy rany , napewno kiedyś się o tym przekonasz. Tylko dla ciebie jeszcze ten czas nie przyszedł. Czasami wewnętrzna żałoba trwa dłużej niż byśmy chcieli.
tifany napisał/a:
po kilka razy dziennie zaglądam do podobnych tematów, i ciągle przechodzę przez to samo.
Może to nie jest ci w tej chwili potrzebne...? Rozgrzebujesz rany na nowo i nie dajesz im sie zagoić. Wiem, wiem - łatwo mówić ale z tego co piszesz nie pomaga ci to a wprost przeciwnie napędza niepotrzebnie niespokojne, smutne myśli.
tifany napisał/a:
Razem z mężem tworzyliśmy niezłych postrzeleńców.
I ty dalej taka jesteś. Pamiętaj o tym. Przyjdzie taki dzień że znowu coś szalonego strzeli ci do głowy i popędzisz... Zyczę ci tego z całego serca.
Trzymaj się.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: rak odbytnicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 40090

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-02-01, 14:30   Temat: rak odbytnicy
tifany bardzo mi przykro, przyjmnij wyrazy współczucia ::rose:: ::rose::
  Temat: rak odbytnicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 40090

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-07, 09:14   Temat: rak odbytnicy
tifany napisał/a:
ąż jest z rodziny gdzie ta choroba to jakaś egzotyka, wszyscy żyją długo

Historia rodzinna może mieć wpływ na ryzyko związane z zachorowaniem na ten czy inny rodzaj raka ale jej brak nie jest niestety 100% gwarancją że ta straszna choroba nas ominie.
tifany napisał/a:
Jedno co się zmieniło to zaczął stosować dietę,

Myślę że rozsądna dieta nie jest jakimś przeciwskazaniem jeżeli nie osłabia organizmu.
Zyczę wiele siły i pozdrawiam serdecznie
  Temat: rak odbytnicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 40090

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-18, 08:20   Temat: rak odbytnicy
tifany napisał/a:
Mąż chciał by jeszcze odwiedzić synów, nie mieszkają w Polsce, a podróż to około 2 tysiące kilometrów w jedną stronę.

Podobnie jak Lenka51 uważam to za nieciekawy pomysł. 2000 km to dla zdrowej osoby już męcząca podróż a co dopiero dla wyczerpanej chorobą. Mam nadzieję że synowie wykażą dosyć rozsądku żeby wybić tacie ten pomysł z głowy.
Sama mieszkam zagranicą i to ja jeżdżą do rodziców jak często się da. Bo są już starsi i też schorowani, psychika nie ta, no i pokonanie dużych odległości (u mnie to 1000 km) to dla nich za duży i niepotrzebny stres.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: rak odbytnicy
Ola Olka

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 40090

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-05, 16:27   Temat: rak odbytnicy
Taki kolor moczu może być związany z np. przyjmowaniem środków przeczyszczających, witamin z grupy B, lub karotenu ale może oznaczać też zwiększone wydzielanie bilirubiny związanej z poważniejszymi schorzeniami wątroby.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group